MAX1724EZK33
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX1724EZK33 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MAX1724EZK33
Kaihanga / Waitohu: Maxim Integrated
Whakaahuatanga hua IC REG BST 3.3V 0.4A SYNC TSOT23
Ngā Rauemi: MAX1724EZK33.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAX1724EZK33
Tau Wae MAX1724EZK33 Kaihanga Maxim Integrated
Whakaahuatanga IC REG BST 3.3V 0.4A SYNC TSOT23 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4176 pcs Pepa Raraunga MAX1724EZK33.pdf
Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 3.3V Putanga - Whakaputa (Max) -
Momotuhi - Input (Min) 0.8V Ngaohihi - Whakauru (Max) 5.5V
Topology Boost Kaiwhakahaere Tukutahi Yes
Pūrere Pūrere Whakarato SOT-23-5 Raupapa -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Tau o nga Hua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Mahinga Step-Up
Rautanga - Whakawhiti - Whakaahuatanga Taipitopito Boost Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 1 Output 400mA (Switch) SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5
Nama - Whakaputa 400mA (Switch)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MAX17260SEWL+
MAX17260SEWL+
Kaihanga: Maxim Integrated
Whakaahuatanga: IC FUEL GAUGE LI+ M5 EZ 9WLP
I roto i te taonga: 43181 pcs
Tikiake: MAX17260SEWL+.pdf
RFQ
MAX1725EUK-T
MAX1725EUK-T
Kaihanga: Maxim Integrated
Whakaahuatanga: IC REG LIN POS ADJ 20MA SOT23-5
I roto i te taonga: 5084 pcs
Tikiake: MAX1725EUK-T.pdf
RFQ
MAX1724EZK33+T
MAX1724EZK33+T
Whakaahuatanga: IC REG BST 3.3V 0.4A SYNC TSOT23