MAX1724ELT27+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX1724ELT27+T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MAX1724ELT27+T
Kaihanga / Waitohu: Maxim Integrated
Whakaahuatanga hua IC REG BST 2.7V 0.4A SYNC 6UDFN
Ngā Rauemi: MAX1724ELT27+T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAX1724ELT27+T
Tau Wae MAX1724ELT27+T Kaihanga Maxim Integrated
Whakaahuatanga IC REG BST 2.7V 0.4A SYNC 6UDFN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 75542 pcs Pepa Raraunga MAX1724ELT27+T.pdf
Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 2.7V Putanga - Whakaputa (Max) -
Momotuhi - Input (Min) 0.8V Ngaohihi - Whakauru (Max) 5.5V
Topology Boost Kaiwhakahaere Tukutahi Yes
Pūrere Pūrere Whakarato 6-UDFN (2x2) Raupapa -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 6-WDFN
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Tau o nga Hua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Mahinga Step-Up Rautanga - Whakawhiti -
Whakaahuatanga Taipitopito Boost Switching Regulator IC Positive Fixed 2.7V 1 Output 400mA (Switch) 6-WDFN Nama - Whakaputa 400mA (Switch)