MAX16904SAUE33/V+
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX16904SAUE33/V+ Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MAX16904SAUE33/V+
Kaihanga / Waitohu: Maxim Integrated
Whakaahuatanga hua IC REG BUCK 3.3V 0.6A 16TSSOP
Ngā Rauemi: 1.MAX16904SAUE33/V+.pdf2.MAX16904SAUE33/V+.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
96 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAX16904SAUE33/V+
Tau Wae MAX16904SAUE33/V+ Kaihanga Maxim Integrated
Whakaahuatanga IC REG BUCK 3.3V 0.6A 16TSSOP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 20103 pcs Pepa Raraunga 1.MAX16904SAUE33/V+.pdf2.MAX16904SAUE33/V+.pdf
Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 3.3V Putanga - Whakaputa (Max) -
Momotuhi - Input (Min) 3.5V Ngaohihi - Whakauru (Max) 28V
Topology Buck Kaiwhakahaere Tukutahi Yes
Pūrere Pūrere Whakarato 16-TSSOP-EP Raupapa Automotive, AEC-Q100
Packaging Tube Paa / Case 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TJ) Tau o nga Hua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Mahinga Step-Down Rautanga - Whakawhiti 2.1MHz
Whakaahuatanga Taipitopito Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 1 Output 600mA 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad Nama - Whakaputa 600mA