MAX16058ATA46+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX16058ATA46+T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MAX16058ATA46+T
Kaihanga / Waitohu: Maxim Integrated
Whakaahuatanga hua IC SUPERVISOR OD 4.6V 8-TDFN
Ngā Rauemi: 1.MAX16058ATA46+T.pdf2.MAX16058ATA46+T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAX16058ATA46+T
Tau Wae MAX16058ATA46+T Kaihanga Maxim Integrated
Whakaahuatanga IC SUPERVISOR OD 4.6V 8-TDFN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 50402 pcs Pepa Raraunga 1.MAX16058ATA46+T.pdf2.MAX16058ATA46+T.pdf
Putanga - Tae 4.625V Momo Simple Reset/Power-On Reset
Pūrere Pūrere Whakarato 8-TDFN-EP (3x3) Raupapa -
Tautuhi Tautuhi Adjustable/Selectable Tautuhi anō Active Low
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 8-WDFN Exposed Pad
Whakaputa Open Drain or Open Collector Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA)
Te maha o nga Taumaha Aroturuki 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks
Tau Wae Tuakiri MAX16058
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MAX16058ATA44+
MAX16058ATA44+
Kaihanga: Maxim Integrated
Whakaahuatanga: IC SUPERVISOR OD 4.4V 8-TDFN
I roto i te taonga: 35075 pcs
Tikiake: MAX16058ATA44+.pdf
RFQ
MAX16059ATT16+T
MAX16059ATT16+T
Kaihanga: Maxim Integrated
Whakaahuatanga: IC SUPERVISOR OD 1.6V 6-TDFN
I roto i te taonga: 47706 pcs
Tikiake: MAX16059ATT16+T.pdf
RFQ
MAX16058ATA46+
MAX16058ATA46+
Whakaahuatanga: IC SUPERVISOR OD 4.6V 8-TDFN