MAX16058ATA19+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX16058ATA19+T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MAX16058ATA19+T
Kaihanga / Waitohu: Maxim Integrated
Whakaahuatanga hua IC SUPERVISOR OD 1.9V 8-TDFN
Ngā Rauemi: 1.MAX16058ATA19+T.pdf2.MAX16058ATA19+T.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAX16058ATA19+T
Tau Wae MAX16058ATA19+T Kaihanga Maxim Integrated
Whakaahuatanga IC SUPERVISOR OD 1.9V 8-TDFN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6014 pcs Pepa Raraunga 1.MAX16058ATA19+T.pdf2.MAX16058ATA19+T.pdf
Putanga - Tae 1.9V Momo Simple Reset/Power-On Reset
Pūrere Pūrere Whakarato 8-TDFN-EP (3x3) Raupapa -
Tautuhi Tautuhi Adjustable/Selectable Tautuhi anō Active Low
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 8-WDFN Exposed Pad
Whakaputa Open Drain or Open Collector Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA)
Te maha o nga Taumaha Aroturuki 1 Momo Tae Surface Mount
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MAX16058ATA18+T
MAX16058ATA18+T
Kaihanga: Maxim Integrated
Whakaahuatanga: IC SUPERVISOR OD 1.8V 8-TDFN
I roto i te taonga: 4610 pcs
Tikiake: MAX16058ATA18+T.pdf
RFQ
MAX16058ATA17+T
MAX16058ATA17+T
Kaihanga: Maxim Integrated
Whakaahuatanga: IC SUPERVISOR OD 1.7V 8-TDFN
I roto i te taonga: 62654 pcs
Tikiake: MAX16058ATA17+T.pdf
RFQ
MAX16058ATA17+
MAX16058ATA17+
Tikiake: MAX16058ATA17+.pdf
MAX16058ATA27+T
MAX16058ATA27+T
Whakaahuatanga: IC SUPERVISOR OD 2.7V 8-TDFN
Tikiake: MAX16058ATA27+T.pdf
MAX16058ATA27+
MAX16058ATA27+