MAX1595ETC33+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX1595ETC33+T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MAX1595ETC33+T
Kaihanga / Waitohu: Maxim Integrated
Whakaahuatanga hua IC REG SWITCHD CAP 3.3V 12TQFN
Ngā Rauemi: 1.MAX1595ETC33+T.pdf2.MAX1595ETC33+T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAX1595ETC33+T
Tau Wae MAX1595ETC33+T Kaihanga Maxim Integrated
Whakaahuatanga IC REG SWITCHD CAP 3.3V 12TQFN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 48073 pcs Pepa Raraunga 1.MAX1595ETC33+T.pdf2.MAX1595ETC33+T.pdf
Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 3.3V Putanga - Whakaputa (Max) -
Momotuhi - Input (Min) 1.8V Ngaohihi - Whakauru (Max) 5.5V
Topology Charge Pump Kaiwhakahaere Tukutahi No
Pūrere Pūrere Whakarato 12-TQFN (4x4) Raupapa -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 12-WQFN Exposed Pad
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Tau o nga Hua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Mahinga Step-Up/Step-Down Rautanga - Whakawhiti 1MHz
Whakaahuatanga Taipitopito Charge Pump Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 1 Output 125mA 12-WQFN Exposed Pad Nama - Whakaputa 125mA
Tau Wae Tuakiri MAX1595
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MAX1595ETC50+
MAX1595ETC50+
Kaihanga: Maxim Integrated
Whakaahuatanga: IC REG SWITCHD CAP 5V 12TQFN
I roto i te taonga: 46501 pcs
Tikiake: MAX1595ETC50+.pdf
RFQ
MAX1595ETC33+
MAX1595ETC33+
Kaihanga: Maxim Integrated
Whakaahuatanga: IC REG SWITCHD CAP 3.3V 12TQFN