MAX15062C2.5EVKIT#
Maxim IntegratedMaxim Integrated
Maxim Integrated
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MAX15062C2.5EVKIT#
Kaihanga / Waitohu: Maxim Integrated
Whakaahuatanga hua KIT EVALUATION MAX15062C2.5
Ngā Rauemi: 1.MAX15062C2.5EVKIT#.pdf2.MAX15062C2.5EVKIT#.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAX15062C2.5EVKIT#
Tau Wae MAX15062C2.5EVKIT# Kaihanga Maxim Integrated
He Rahinga Kei te wātea 2858 pcs Pepa Raraunga 1.MAX15062C2.5EVKIT#.pdf2.MAX15062C2.5EVKIT#.pdf
Putanga - Whakaputa 2.5V Momotuhi - Whakauru 4.5 V ~ 60 V
Whakamahia IC / Wahanga MAX15062 Tuhinga kua Whakaratohia Board(s)
Raupapa Himalaya Topology Whakahaere Buck
Ngā Hua me te Momo 1, Non-Isolated Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Te Tumuaki Matua DC/DC, Step Down
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rautanga - Whakawhiti 500kHz
Whakaahuatanga Taipitopito MAX15062 Himalaya DC/DC, Step Down 1, Non-Isolated Outputs Evaluation Board Nama - Whakaputa 300mA