MAX15007CATT/V+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX15007CATT/V+T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MAX15007CATT/V+T
Kaihanga / Waitohu: Maxim Integrated
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR POS ADJ 50MA 6TDFN
Ngā Rauemi: 1.MAX15007CATT/V+T.pdf2.MAX15007CATT/V+T.pdf3.MAX15007CATT/V+T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAX15007CATT/V+T
Tau Wae MAX15007CATT/V+T Kaihanga Maxim Integrated
Whakaahuatanga IC REG LINEAR POS ADJ 50MA 6TDFN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Rae Tae (Max) 0.6V @ 50mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 1.8V
Putanga - Whakaputa (Max) 10V Ngaohihi - Whakauru (Max) 40V
Pūrere Pūrere Whakarato 6-TDFN-EP (3x3) Raupapa Automotive, AEC-Q100
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Temperature, Short Circuit Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 6-WDFN Exposed Pad PSRR 66dB (100Hz)
Momo putanga Adjustable Whirihoranga Whakaputa Positive
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Adjustable 1 Output 1.8 V ~ 10 V 50mA 6-TDFN-EP (3x3) Tae - Whakaaetanga (Max) 150µA
I teie nei - Quiescent (Iq) 16µA Nama - Whakaputa 50mA
Ngā Āhuatanga Mana Enable Tau Wae Tuakiri MAX15007
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MAX15007BATT+T
MAX15007BATT+T
Kaihanga: Maxim Integrated
Whakaahuatanga: IC REG LINEAR 5V 50MA 6TDFN
I roto i te taonga: 91487 pcs
Tikiake: MAX15007BATT+T.pdf
RFQ
MAX15009ATJ+
MAX15009ATJ+
Kaihanga: Maxim Integrated
Whakaahuatanga: IC REG LIN POS ADJ 300MA 32TQFN
I roto i te taonga: 5576 pcs
Tikiake: MAX15009ATJ+.pdf
RFQ
MAX15007CATT/V+
MAX15007CATT/V+
Whakaahuatanga: IC REG LINEAR POS ADJ 50MA 6TDFN
Tikiake: MAX15007CATT/V+.pdf
MAX15007BATT/V+
MAX15007BATT/V+
Tikiake: MAX15007BATT/V+.pdf
Whakaahuatanga: IC REG LINEAR POS ADJ 32TQFN
Tikiake: MAX15008ATJ+.pdf
MAX15007CATT+T
MAX15007CATT+T