MAX14803CXB+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
Maxim Integrated
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MAX14803CXB+T
Kaihanga / Waitohu: Maxim Integrated
Whakaahuatanga hua IC SWITCH SPST CTBGA
Ngā Rauemi: 1.MAX14803CXB+T.pdf2.MAX14803CXB+T.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAX14803CXB+T
Tau Wae MAX14803CXB+T Kaihanga Maxim Integrated
He Rahinga Kei te wātea 4418 pcs Pepa Raraunga 1.MAX14803CXB+T.pdf2.MAX14803CXB+T.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga, Kotahi (V +) 40 V ~ 250 V Ngaohihi - Whakaaetanga, Tino (V ±) ±160
Whakawhiti Time (Ton, Toff) (Max) 3.5µs, 3.5µs Whakawhitihia te Kotahitanga SPST - NO
Pūrere Pūrere Whakarato - Raupapa -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case -
Tae Mahi 0°C ~ 70°C (TA) Whakaoho-a-Whenua (Max) 48 Ohm
Tuhinga o mua 16 Mahahiko Maha / Whakawhanui Whakawhiti 1:1
Whakaahuatanga Taipitopito 16 Circuit IC Switch 1:1 48 Ohm I teie nei - Nga rerenga (IS (atu)) (Max) 2µA
Crosstalk -80dB @ 5MHz Toha Tae 820pC
Tautuhinga Channel-ki-Channel (ΔRon) 2.4 Ohm Ko te kaha o te Channel (CS (atu), CD (atu)) 11pF
Tau Wae Tuakiri MAX14803 -3db Whaiwhata 20MHz