LM4040BIX3-2.5+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
LM4040BIX3-2.5+T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LM4040BIX3-2.5+T
Kaihanga / Waitohu: Maxim Integrated
Whakaahuatanga hua IC VREF SHUNT 2.5V SC70
Ngā Rauemi: LM4040BIX3-2.5+T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LM4040BIX3-2.5+T
Tau Wae LM4040BIX3-2.5+T Kaihanga Maxim Integrated
Whakaahuatanga IC VREF SHUNT 2.5V SC70 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 63906 pcs Pepa Raraunga LM4040BIX3-2.5+T.pdf
Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 2.5V Momotuhi - Whakauru -
Te manawanui ±0.2% Te Tae Tema 100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato SC-70-3 Raupapa -
Momo Pukapuka Shunt Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case SC-70, SOT-323 Momo putanga Fixed
Ētahi Ingoa LM4040BIX3-2.5+TCT Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Noise - 10Hz ki te 10kHz 35µVrms Noise - 0.1Hz ki te 10Hz -
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito Shunt Voltage Reference IC ±0.2% 15mA SC-70-3 I teie nei - Te tuku -
Nama - Whakaputa 15mA I teie nei - Cathode 65µA