DS3903E-020/W
Maxim IntegratedMaxim Integrated
DS3903E-020/W Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DS3903E-020/W
Kaihanga / Waitohu: Maxim Integrated
Whakaahuatanga hua IC POT NV TRIPLE 128POS 20-TSSOP
Ngā Rauemi: DS3903E-020/W.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DS3903E-020/W
Tau Wae DS3903E-020/W Kaihanga Maxim Integrated
Whakaahuatanga IC POT NV TRIPLE 128POS 20-TSSOP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5986 pcs Pepa Raraunga DS3903E-020/W.pdf
Tuhinga o mua 2.7 V ~ 5.5 V Te manawanui ±20%
Te Tae Teaweke (Tae) ±300 ppm/°C Taper Linear
Pūrere Pūrere Whakarato 20-TSSOP Raupapa -
Resistance - Wiper (Ohms) (Typ) 250 Te Pakanga (Ohms) 10k, 90k
Packaging Tube Paa / Case 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tau o Tapa 128
Tuhinga o mua 3 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Momo Rangi Non-Volatile Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Atanga I²C Ngā āhuatanga Selectable Address
Whakaahuatanga Taipitopito Digital Potentiometer 10k, 90k Ohm 3 Circuit 128 Taps I²C Interface 20-TSSOP Whirihoranga Potentiometer
Tau Wae Tuakiri DS3903
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DS3903E-020/T&R
DS3903E-020/T&R
Kaihanga: Maxim Integrated
Whakaahuatanga: IC POT NV TRIPLE 128POS 20-TSSOP
I roto i te taonga: 4560 pcs
Tikiake: DS3903E-020/T&R.pdf
RFQ
DS3905U-020
DS3905U-020
Kaihanga: Maxim Integrated
Whakaahuatanga: IC POT NV TRIPLE 128POS 10-USOP
I roto i te taonga: 65691 pcs
Tikiake: DS3905U-020.pdf
RFQ
DS3905U-020+T&R
DS3905U-020+T&R
Tikiake: DS3905U-020+T&R.pdf
DS3902U-530+
DS3902U-530+
Whakaahuatanga: IC RESIST VAR DUAL 8-USOP
Tikiake: DS3902U-530+.pdf