DS1100Z-500+
Maxim IntegratedMaxim Integrated
Maxim Integrated
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DS1100Z-500+
Kaihanga / Waitohu: Maxim Integrated
Whakaahuatanga hua IC DELAY LINE 5TAP 500NS 8SOIC
Ngā Rauemi: DS1100Z-500+.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DS1100Z-500+
Tau Wae DS1100Z-500+ Kaihanga Maxim Integrated
He Rahinga Kei te wātea 33868 pcs Pepa Raraunga DS1100Z-500+.pdf
Tuhinga o mua 4.75 V ~ 5.25 V Tapahia te Whakamutu 100ns
Pūrere Pūrere Whakarato 8-SOIC Raupapa -
Packaging Tube Paa / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Ētahi Ingoa DS1100Z500 Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Mahinga Nonprogrammable Whakaahuatanga Taipitopito Delay Line IC Nonprogrammable 5 Tap 500ns 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Tatari ki te 1 Tap 100ns Tau Wae Tuakiri DS1100
Ko te Tapeke Tapeke e wātea ana 500ns
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DS1100Z-60
DS1100Z-60
Kaihanga: Maxim Integrated
Whakaahuatanga: IC DELAY LINE 5TAP 60NS 8SOIC
I roto i te taonga: 5352 pcs
Tikiake: DS1100Z-60.pdf
RFQ
DS1100Z-60/T&R
DS1100Z-60/T&R
Kaihanga: Maxim Integrated
I roto i te taonga: 3961 pcs
Tikiake: DS1100Z-60/T&R.pdf
RFQ
Tikiake: DS1100Z-60+.pdf
DS1100Z-500/T&R
DS1100Z-500/T&R
Whakaahuatanga: IC DELAY LINE 5TAP 500NS 8-SOIC
Tikiake: DS1100Z-500/T&R.pdf
DS1100Z-50+
DS1100Z-50+
Whakaahuatanga: IC DELAY LINE 5TAP 50NS 8SOIC
Tikiake: DS1100Z-50+.pdf
DS1100Z-50+T&R
DS1100Z-50+T&R
Tikiake: DS1100Z-50+T&R.pdf
DS1100Z-60+T
DS1100Z-60+T
Tikiake: DS1100Z-60+T.pdf
DS1100Z-50/T&R+MOT
DS1100Z-50/T&R+MOT
Tikiake: DS1100Z-50/T&R+MOT.pdf
Tikiake: DS1100Z-50/T&R.pdf
DS1100Z-500+T
DS1100Z-500+T
Tikiake: DS1100Z-500+T.pdf
Tikiake: DS1100Z-50.pdf
DS1100Z-500
DS1100Z-500
Tikiake: DS1100Z-500.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel