DS1100U-300+
Maxim IntegratedMaxim Integrated
DS1100U-300+ Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DS1100U-300+
Kaihanga / Waitohu: Maxim Integrated
Whakaahuatanga hua IC DELAY LINE 5TAP 300NS 8UMAX
Ngā Rauemi: DS1100U-300+.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DS1100U-300+
Tau Wae DS1100U-300+ Kaihanga Maxim Integrated
He Rahinga Kei te wātea 31770 pcs Pepa Raraunga DS1100U-300+.pdf
Tuhinga o mua 4.75 V ~ 5.25 V Tapahia te Whakamutu 60ns
Pūrere Pūrere Whakarato 8-uMAX Raupapa -
Packaging Tube Paa / Case 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Ētahi Ingoa DS1100U300 Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Mahinga Nonprogrammable Whakaahuatanga Taipitopito Delay Line IC Nonprogrammable 5 Tap 300ns 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)