DS1100M-300+
Maxim IntegratedMaxim Integrated
Maxim Integrated
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DS1100M-300+
Kaihanga / Waitohu: Maxim Integrated
Whakaahuatanga hua IC DELAY LINE 5TAP 300NS 8DIP
Ngā Rauemi: DS1100M-300+.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DS1100M-300+
Tau Wae DS1100M-300+ Kaihanga Maxim Integrated
He Rahinga Kei te wātea 5986 pcs Pepa Raraunga DS1100M-300+.pdf
Tuhinga o mua 4.75 V ~ 5.25 V Tapahia te Whakamutu 60ns
Pūrere Pūrere Whakarato 8-PDIP Raupapa -
Packaging Tube Paa / Case 8-DIP (0.300", 7.62mm)
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Te maha o nga Taputapu / Ara 5
Te maha o nga whakapae motuhake 1 Momo Tae Through Hole
Mahinga Nonprogrammable Whakaahuatanga Taipitopito Delay Line IC Nonprogrammable 5 Tap 300ns 8-DIP (0.300", 7.62mm)