DS1100LZ-500+
Maxim IntegratedMaxim Integrated
Maxim Integrated
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DS1100LZ-500+
Kaihanga / Waitohu: Maxim Integrated
Whakaahuatanga hua IC DELAY LINE 5TAP 500NS 8SOIC
Ngā Rauemi: DS1100LZ-500+.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
250 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DS1100LZ-500+
Tau Wae DS1100LZ-500+ Kaihanga Maxim Integrated
He Rahinga Kei te wātea 30336 pcs Pepa Raraunga DS1100LZ-500+.pdf
Tuhinga o mua 3 V ~ 3.6 V Tapahia te Whakamutu 100ns
Pūrere Pūrere Whakarato 8-SOIC Raupapa -
Packaging Tube Paa / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Ētahi Ingoa DS1100LZ500 Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Te maha o nga Taputapu / Ara 5 Te maha o nga whakapae motuhake 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Mahinga Nonprogrammable Whakaahuatanga Taipitopito Delay Line IC Nonprogrammable 5 Tap 500ns 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Tatari ki te 1 Tap 100ns Tau Wae Tuakiri DS1100L
Ko te Tapeke Tapeke e wātea ana 500ns
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DS1100LZ-60
DS1100LZ-60
Kaihanga: Maxim Integrated
Whakaahuatanga: IC DELAY LINE 5TAP 60NS 8SOIC
I roto i te taonga: 4408 pcs
Tikiake: DS1100LZ-60.pdf
RFQ
DS1100LZ-45+T
DS1100LZ-45+T
Kaihanga: Maxim Integrated
Whakaahuatanga: IC DELAY LINE 5TAP 45NS 8SOIC
I roto i te taonga: 26818 pcs
Tikiake: DS1100LZ-45+T.pdf
RFQ
DS1100LZ-500
DS1100LZ-500
Whakaahuatanga: IC DELAY LINE 5TAP 500NS 8-SOIC
Tikiake: DS1100LZ-500.pdf
DS1100LZ-75
DS1100LZ-75
Whakaahuatanga: IC DELAY LINE 5TAP 75NS 8SOIC
Tikiake: DS1100LZ-75.pdf
DS1100LZ-50+
DS1100LZ-50+
Whakaahuatanga: IC DELAY LINE 5TAP 50NS 8SOIC
Tikiake: DS1100LZ-50+.pdf
DS1100LZ-60+T
DS1100LZ-60+T
Tikiake: DS1100LZ-60+T.pdf
DS1100LZ-60/T&R
DS1100LZ-60/T&R
Tikiake: DS1100LZ-60/T&R.pdf
Tikiake: DS1100LZ-60+.pdf
Tikiake: DS1100LZ-50.pdf
DS1100LZ-50+T
DS1100LZ-50+T
Tikiake: DS1100LZ-50+T.pdf
DS1100LZ-45/T&R
DS1100LZ-45/T&R
Tikiake: DS1100LZ-45/T&R.pdf
DS1100LZ-500+T
DS1100LZ-500+T
Tikiake: DS1100LZ-500+T.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel