DS1088LU-100+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
DS1088LU-100+T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DS1088LU-100+T
Kaihanga / Waitohu: Maxim Integrated
Whakaahuatanga hua IC ECONOSCILL 100MHZ 8USOP
Ngā Rauemi: DS1088LU-100+T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DS1088LU-100+T
Tau Wae DS1088LU-100+T Kaihanga Maxim Integrated
Whakaahuatanga IC ECONOSCILL 100MHZ 8USOP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 67774 pcs Pepa Raraunga DS1088LU-100+T.pdf
Tuhinga o mua 2.7 V ~ 3.6 V Momo Clock Generator
Pūrere Pūrere Whakarato 8-uMAX Raupapa EconOscillator™
Ratonga - Whakauru: Whakaputa 1:1 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) PLL No
Whakaputa Clock Tae Mahi -20°C ~ 85°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru Clock
Tautanga - Max 100MHz Kawewehe / Whakanao Yes/No
Motuhake - Whakauru: Whakaputa No/No Tau Wae Tuakiri DS1088L
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DS1088LU-333+
DS1088LU-333+
Kaihanga: Maxim Integrated
Whakaahuatanga: IC ECONOSCILLATOR FF 8-USOP
I roto i te taonga: 78550 pcs
Tikiake: DS1088LU-333+.pdf
RFQ
DS1088LU-100+
DS1088LU-100+
Kaihanga: Maxim Integrated
Whakaahuatanga: IC ECONOSCILL 100MHZ 8USOP
I roto i te taonga: 70267 pcs
Tikiake: DS1088LU-100+.pdf
RFQ
DS1088LU-16+
DS1088LU-16+
Whakaahuatanga: IC ECONOSCILLATOR 16.6MHZ 8-USOP
Tikiake: DS1088LU-16+.pdf
DS1088LU-10+T
DS1088LU-10+T
Whakaahuatanga: IC ECONOSCILLATOR 10MHZ 8-USOP
Tikiake: DS1088LU-10+T.pdf
DS1088LU-02A+T
DS1088LU-02A+T
Whakaahuatanga: IC ECONOSCILL 2.048MHZ 8USOP
Tikiake: DS1088LU-02A+T.pdf
DS1088LU-10+
DS1088LU-10+