DS1050U-025+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
DS1050U-025+T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DS1050U-025+T
Kaihanga / Waitohu: Maxim Integrated
Whakaahuatanga hua IC OSC PROG TIMER 25KHZ 8USOP
Ngā Rauemi: DS1050U-025+T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DS1050U-025+T
Tau Wae DS1050U-025+T Kaihanga Maxim Integrated
Whakaahuatanga IC OSC PROG TIMER 25KHZ 8USOP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 77289 pcs Pepa Raraunga DS1050U-025+T.pdf
Tuhinga o mua 2.7 V ~ 5.5 V Momo Programmable Timer
Pūrere Pūrere Whakarato 8-uMAX Raupapa -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rautanga 25kHz
Whakaahuatanga Taipitopito Programmable Timer IC 25kHz 8-uMAX I teie nei - Te tuku 50µA