OK202-25-OR
Matrix OrbitalMatrix Orbital
Matrix Orbital
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OK202-25-OR
Kaihanga / Waitohu: Matrix Orbital
Whakaahuatanga hua LCD DISPLAY 20X2 OLED
Ngā Rauemi: 1.OK202-25-OR.pdf2.OK202-25-OR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OK202-25-OR
Tau Wae OK202-25-OR Kaihanga Matrix Orbital
Whakaahuatanga LCD DISPLAY 20X2 OLED Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 1453 pcs Pepa Raraunga 1.OK202-25-OR.pdf2.OK202-25-OR.pdf
Tuhinga o mua 4.75 V ~ 5.25 V Te tiro i te rohe 85.00mm L x 18.60mm W
Tae Kuputuhi Red Raupapa -
Whakahuahua L x W x H 116.00mm x 37.00mm x 25.00mm Tae Mahi -20°C ~ 70°C
Tau o Ngā Pūāhua 40 Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Atanga I²C, RS-232, TTL Rahi Rawa 0.60mm W x 0.65mm H
Momo Whakaatu OLED Whakaatu Aratau -
Whakaatu Whakaatu 20 x 2 Whakaahuatanga Taipitopito Character LCD Display Module OLED I²C, RS-232, TTL 116.00mm x 37.00mm x 25.00mm
Rahi Pūāhua 5.55mm H x 3.20mm W Hōputu Pūāhua -