ZT028LDMT7R
Mallory Sonalert ProductsMallory Sonalert Products
ZT028LDMT7R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ZT028LDMT7R
Kaihanga / Waitohu: Mallory Sonalert Products
Whakaahuatanga hua BUZZER PIEZO 22MM PANEL MOUNT
Ngā Rauemi: ZT028LDMT7R.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 781 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 781 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ZT028LDMT7R
Tau Wae ZT028LDMT7R Kaihanga Mallory Sonalert Products
Whakaahuatanga BUZZER PIEZO 22MM PANEL MOUNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 781 pcs Pepa Raraunga ZT028LDMT7R.pdf
Waahi Ngaohiko 16 ~ 28V Hangarau Piezo
Taumata Whakamuri Sound (SPL) 85dB @ 16V, 61cm Raupapa ZT
Ratonga - Tauranga Tauranga Top
Packaging Bulk Tae Mahi -30°C ~ 65°C
Aratau Mahi Pin Selectable, Visual Indicator Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Input DC Tiaki Ingoa NEMA 3R, 4X, 12
Rautanga 3.9kHz Te roa Variable
Kaituku Atekeneke Indicator, Internally Driven Whakaahuatanga Taipitopito Buzzers Indicator, Internally Driven Piezo 40mA 3.9kHz 85dB @ 16V, 61cm
I teie nei - Te tuku 40mA Whakaaetanga cUL, UL