ZA048MASU2
Mallory Sonalert ProductsMallory Sonalert Products
Mallory Sonalert Products
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ZA048MASU2
Kaihanga / Waitohu: Mallory Sonalert Products
Whakaahuatanga hua AUDIO PIEZO IND 28-48V PNL MNT
Ngā Rauemi: 1.ZA048MASU2.pdf2.ZA048MASU2.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ZA048MASU2
Tau Wae ZA048MASU2 Kaihanga Mallory Sonalert Products
He Rahinga Kei te wātea 2951 pcs Pepa Raraunga 1.ZA048MASU2.pdf2.ZA048MASU2.pdf
Waahi Ngaohiko 28 ~ 48V Whakamutunga Terminal Block
Hangarau Piezo Taumata Whakamuri Sound (SPL) 75dB @ 28V, 61cm
Rahi / Rahi 1.210" Dia (30.74mm) Raupapa ZA
Ratonga - Tauranga Tauranga Top
Packaging Bulk Tae Mahi -30°C ~ 65°C
Aratau Mahi Speed Up, Fast Momo Tae Panel Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Input AC, DC
Tiaki Ingoa NEMA 3R, 4X, 12 Teitei - Tae (Max) 2.234" (56.75mm)
Rautanga 3.3kHz Te roa 0.5 ~ 8 PPS in 30 Sec
Kaituku Atekeneke Indicator, Internally Driven Whakaahuatanga Taipitopito Buzzers Indicator, Internally Driven Piezo 40mA 3.3kHz 75dB @ 28V, 61cm Panel Mount Terminal Block
I teie nei - Te tuku 40mA Whakaaetanga cUL, UL