ZA028MACT
Mallory Sonalert ProductsMallory Sonalert Products
ZA028MACT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ZA028MACT
Kaihanga / Waitohu: Mallory Sonalert Products
Whakaahuatanga hua AUDIO PIEZO IND 16-28V PNL MNT
Ngā Rauemi: ZA028MACT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ZA028MACT
Tau Wae ZA028MACT Kaihanga Mallory Sonalert Products
He Rahinga Kei te wātea 3196 pcs Pepa Raraunga ZA028MACT.pdf
Waahi Ngaohiko 16 ~ 28V Whakamutunga Terminal Block
Hangarau Piezo Taumata Whakamuri Sound (SPL) 75dB @ 16V, 61cm
Rahi / Rahi 1.210" Dia (30.74mm) Raupapa ZA
Ratonga - Tauranga Tauranga Top
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 458-1185
Tae Mahi -30°C ~ 65°C Aratau Mahi Single Tone
Momo Tae Panel Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Input AC, DC Tiaki Ingoa NEMA 3R, 4X, 12
Teitei - Tae (Max) 2.234" (56.75mm) Rautanga 3.3kHz
Te roa - Kaituku Atekeneke Indicator, Internally Driven
Whakaahuatanga Taipitopito Buzzers Indicator, Internally Driven Piezo 40mA 3.3kHz 75dB @ 16V, 61cm Panel Mount Terminal Block I teie nei - Te tuku 40mA