SCE120MA2DP2B
Hua Hua
Tau Wae: SCE120MA2DP2B
Kaihanga / Waitohu: Mallory Sonalert Products
Whakaahuatanga hua AUDIO PIEZO IND 48-120V PNL MNT
Ngā Rauemi: 1.SCE120MA2DP2B.pdf2.SCE120MA2DP2B.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SCE120MA2DP2B
Tau Wae SCE120MA2DP2B Kaihanga Mallory Sonalert Products
He Rahinga Kei te wātea 1143 pcs Pepa Raraunga 1.SCE120MA2DP2B.pdf2.SCE120MA2DP2B.pdf
Waahi Ngaohiko 48 ~ 120V Whakamutunga Terminal Block
Hangarau Piezo Taumata Whakamuri Sound (SPL) 75dB @ 48V, 61cm
Rahi / Rahi 1.687" Dia (42.85mm) Raupapa SCE
Ratonga - Tauranga Tauranga Top
Packaging Bulk Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Aratau Mahi Double Pulse, Fast Momo Tae Panel Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 2 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Input AC
Teitei - Tae (Max) 1.511" (38.39mm) Rautanga 2kHz
Te roa 2 PPS Kaituku Atekeneke Indicator, Internally Driven
Whakaahuatanga Taipitopito Buzzers Indicator, Internally Driven Piezo 40mA 2kHz 75dB @ 48V, 61cm Panel Mount Terminal Block I teie nei - Te tuku 40mA