SCE048XD2DP3B
Hua Hua
Tau Wae: SCE048XD2DP3B
Kaihanga / Waitohu: Mallory Sonalert Products
Whakaahuatanga hua AUDIO PIEZO IND 28-48V PNL MNT
Ngā Rauemi: SCE048XD2DP3B.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SCE048XD2DP3B
Tau Wae SCE048XD2DP3B Kaihanga Mallory Sonalert Products
He Rahinga Kei te wātea 1663 pcs Pepa Raraunga SCE048XD2DP3B.pdf
Waahi Ngaohiko 28 ~ 48V Whakamutunga Terminal Block
Hangarau Piezo Taumata Whakamuri Sound (SPL) 95dB @ 28V, 61cm
Rahi / Rahi 1.687" Dia (42.85mm) Raupapa SCE
Ratonga - Tauranga Tauranga Top
Packaging Bulk Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Aratau Mahi Double Pulse, Slow Momo Tae Panel Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 2 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Input DC
Teitei - Tae (Max) 2.000" (50.80mm) Rautanga 2kHz
Te roa 0.5 PPS Kaituku Atekeneke Indicator, Internally Driven
Whakaahuatanga Taipitopito Buzzers Indicator, Internally Driven Piezo 40mA 2kHz 95dB @ 28V, 61cm Panel Mount Terminal Block I teie nei - Te tuku 40mA