SC250HPR
Mallory Sonalert ProductsMallory Sonalert Products
SC250HPR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SC250HPR
Kaihanga / Waitohu: Mallory Sonalert Products
Whakaahuatanga hua AUDIO PIEZO IND 6-250V PNL MNT
Ngā Rauemi: 1.SC250HPR.pdf2.SC250HPR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SC250HPR
Tau Wae SC250HPR Kaihanga Mallory Sonalert Products
He Rahinga Kei te wātea 2401 pcs Pepa Raraunga 1.SC250HPR.pdf2.SC250HPR.pdf
Waahi Ngaohiko 60 ~ 250V Whakamutunga Screw Terminal, Quick Connect Tab - 0.250" (6.35mm)
Hangarau Piezo Taumata Whakamuri Sound (SPL) 68dB @ 60V, 61cm
Rahi / Rahi 1.687" Dia (42.85mm) Raupapa SC
Ratonga - Tauranga Tauranga Top
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 458-1573
SC250HPR-ND
Tae Mahi -30°C ~ 65°C Aratau Mahi Pulse, Fast
Momo Tae Panel Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Input AC, DC Teitei - Tae (Max) 1.399" (35.54mm)
Rautanga 4.5kHz Te roa 2 ~ 10 PPS
Kaituku Atekeneke Indicator, Internally Driven Whakaahuatanga Taipitopito Buzzers Indicator, Internally Driven Piezo 5 ~ 16mA 4.5kHz 68dB @ 60V, 61cm Panel Mount Screw Terminal, Quick Connect Tab - 0.250" (6.35mm)
I teie nei - Te tuku 5 ~ 16mA Whakaaetanga -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SC250FPR
SC250FPR
Kaihanga: Mallory Sonalert Products
Whakaahuatanga: AUDIO PIEZO IND 6-250V PNL MNT
I roto i te taonga: 1820 pcs
Tikiake: SC250FPR.pdf
RFQ
SC250HJ
SC250HJ
I roto i te taonga: 1205 pcs
Tikiake: SC250HJ.pdf
RFQ
SC250HR
SC250HR
Tikiake: SC250HR.pdf
SC250FR
SC250FR
Tikiake: SC250FR.pdf
SC250JR
SC250JR
Tikiake: SC250JR.pdf
SC250K
SC250K
Tikiake: SC250K.pdf
SC250HJR
SC250HJR
Tikiake: SC250HJR.pdf
SC250M
SC250M
I roto i te taonga: 832 pcs
Tikiake: SC250M.pdf
SC250J
SC250J
Tikiake: SC250J.pdf
SC250HP
SC250HP
Tikiake: SC250HP.pdf
SC250KR
SC250KR
Tikiake: SC250KR.pdf
SC250H
SC250H
Tikiake: SC250H.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel