SC250EPR
Mallory Sonalert ProductsMallory Sonalert Products
Mallory Sonalert Products
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SC250EPR
Kaihanga / Waitohu: Mallory Sonalert Products
Whakaahuatanga hua AUDIO PIEZO IND 6-250V PNL MNT
Ngā Rauemi: 1.SC250EPR.pdf2.SC250EPR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SC250EPR
Tau Wae SC250EPR Kaihanga Mallory Sonalert Products
He Rahinga Kei te wātea 1535 pcs Pepa Raraunga 1.SC250EPR.pdf2.SC250EPR.pdf
Waahi Ngaohiko 60 ~ 250V Whakamutunga Screw Terminal, Quick Connect Tab - 0.250" (6.35mm)
Hangarau Piezo Taumata Whakamuri Sound (SPL) 55dB @ 60V, 61cm
Rahi / Rahi 1.687" Dia (42.85mm) Raupapa SC
Ratonga - Tauranga Tauranga Top
Packaging Bulk Tae Mahi -30°C ~ 65°C
Aratau Mahi Pulse, Fast Momo Tae Panel Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Input AC, DC
Teitei - Tae (Max) 1.399" (35.54mm) Rautanga 2kHz
Te roa 2 ~ 10 PPS Kaituku Atekeneke Indicator, Internally Driven
Whakaahuatanga Taipitopito Buzzers Indicator, Internally Driven Piezo 5 ~ 16mA 2kHz 55dB @ 60V, 61cm Panel Mount Screw Terminal, Quick Connect Tab - 0.250" (6.35mm) I teie nei - Te tuku 5 ~ 16mA
Whakaaetanga -
Ngā Hua e hāngai ana
SC250FJ
SC250FJ
Kaihanga: Mallory Sonalert Products
Whakaahuatanga: AUDIO PIEZO IND 6-250V PNL MNT
I roto i te taonga: 2124 pcs
Tikiake: SC250FJ.pdf
RFQ
SC250FKR
SC250FKR
I roto i te taonga: 1936 pcs
Tikiake: SC250FKR.pdf
RFQ
SC250ER
SC250ER
Tikiake: SC250ER.pdf
SC250DPR
SC250DPR
Tikiake: SC250DPR.pdf
SC250E
SC250E
Tikiake: SC250E.pdf
SC250EJR
SC250EJR
Tikiake: SC250EJR.pdf
SC250EP
SC250EP
Tikiake: SC250EP.pdf
SC250EJ
SC250EJ
Tikiake: SC250EJ.pdf
SC250F
SC250F
Tikiake: SC250F.pdf
SC250FJR
SC250FJR
Tikiake: SC250FJR.pdf
SC250FK
SC250FK
Tikiake: SC250FK.pdf
SC250DR
SC250DR
Tikiake: SC250DR.pdf
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel