MS3476A24-31SW-LC
TE Connectivity Deutsch Connectors
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MS3476A24-31SW-LC
Kaihanga / Waitohu: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga hua CONN HSG PLUG INLINE 31POS SKT
Ngā Rauemi: 1.MS3476A24-31SW-LC.pdf2.MS3476A24-31SW-LC.pdf
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS3476A24-31SW-LC
Tau Wae MS3476A24-31SW-LC Kaihanga TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga CONN HSG PLUG INLINE 31POS SKT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1784 pcs Pepa Raraunga 1.MS3476A24-31SW-LC.pdf2.MS3476A24-31SW-LC.pdf
Wireka Wire ranei Range - AWG 16 Whakamahi Unshielded
Patohia nga huanga Environment Resistant Momo For Female Sockets
Aronga Whakatika Crimp Whakamutunga Whakamutunga Circular
Rauemi Tae, Whakaoti - Kua oti te Rei Aluminum Alloy
Raupapa Military, MIL-DTL-26482 G Series II, AFD RoHS Tūnga Bulk
Pukatuka / Mating Plug Taitapa Black Ētahi Ingoa DMS3476A24-31SW-LC
Tae Mahi - Tau o nga Tauranga 31
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga MS3476A24-31SW-LC
Kua whakaratohia te Taimana Nui 24-31 Kōkuhu Rauemi Aluminum Alloy, Anodized Black
Kei roto - Ngā āhuatanga Coupling Nut
Whakaahua nui 31 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Whakaahuatanga CONN HSG PLUG INLINE 31POS SKT
I teie nei - Max / Whakapā Bayonet Lock Te whakakotahi i nga mea matai, te papa 1.777" (45.14mm)
Ko te Hononga Nuturu Anodized Hoahoa Whakapā Plastic
Whakaaetanga Mea W Momo Hononga Plug Housing
Rauemi Ara -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS3476A24-31SX
MS3476A24-31SX
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 31POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 913 pcs
Tikiake: MS3476A24-31SX.pdf
RFQ
MS3476A24-31S
MS3476A24-31S
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations