| Tau Wae | MS3476A24-19SX-LC | Kaihanga | TE Connectivity Deutsch Connectors |
|---|---|---|---|
| Whakaahuatanga | CONN HSG PLUG INLINE 19POS SKT | Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture |
| Wireka Wire ranei Range - AWG | 12 | Whakamahi | Unshielded |
| Patohia nga huanga | Environment Resistant | Momo | For Female Sockets |
| Aronga Whakatika | Crimp | Whakamutunga Whakamutunga | Circular |
| Rauemi Tae, Whakaoti | - | Kua oti te Rei | Aluminum Alloy |
| Raupapa | Military, MIL-DTL-26482 G Series II, AFD | RoHS Tūnga | Bulk |
| Pukatuka / Mating Plug Taitapa | Black | Ētahi Ingoa | DMS3476A24-19SX-LC |
| Tae Mahi | - | Tau o nga Tauranga | 19 |
| Tuhipoka | Contacts Not Included | Momo Tae | Free Hanging (In-Line) |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) | Ko te Whakatau Whakamatau | - |
| Te Tae Kaituku Taeke | 12 Weeks | Waehanga Kaihanga | MS3476A24-19SX-LC |
| Kua whakaratohia te Taimana Nui | 24-19 | Kōkuhu Rauemi | Aluminum Alloy, Anodized Black |
| Kei roto | - | Ngā āhuatanga | Coupling Nut |
| Whakaahua nui | 19 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut | Whakaahuatanga | CONN HSG PLUG INLINE 19POS SKT |
| I teie nei - Max / Whakapā | Bayonet Lock | Te whakakotahi i nga mea matai, te papa | 1.777" (45.14mm) |