MS3475W18-32SZ-LC
Hua Hua
Tau Wae: MS3475W18-32SZ-LC
Kaihanga / Waitohu: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga hua CONN HSG PLUG INLINE 32POS SCKT
Ngā Rauemi: 1.MS3475W18-32SZ-LC.pdf2.MS3475W18-32SZ-LC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS3475W18-32SZ-LC
Tau Wae MS3475W18-32SZ-LC Kaihanga TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga CONN HSG PLUG INLINE 32POS SCKT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 3039 pcs Pepa Raraunga 1.MS3475W18-32SZ-LC.pdf2.MS3475W18-32SZ-LC.pdf
Wireka Wire ranei Range - AWG 20 Whakamahi Shielded
Patohia nga huanga Environment Resistant Momo For Female Sockets
Aronga Whakatika Crimp Whakamutunga Whakamutunga Circular
Rauemi Tae, Whakaoti - Kua oti te Rei Aluminum Alloy
Raupapa Military, MIL-DTL-26482 G Series II, AFD RoHS Tūnga Bulk
Pukatuka / Mating Plug Taitapa Olive Drab Ētahi Ingoa DMS3475W18-32SZ-LC
Tae Mahi -55°C ~ 175°C Tau o nga Tauranga 32
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga MS3475W18-32SZ-LC
Kua whakaratohia te Taimana Nui 18-32 Kōkuhu Rauemi Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium
Kei roto - Ngā āhuatanga Coupling Nut
Whakaahua nui 32 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Whakaahuatanga CONN HSG PLUG INLINE 32POS SCKT
I teie nei - Max / Whakapā Bayonet Lock Te whakakotahi i nga mea matai, te papa 1.391" (35.33mm)
Ko te Hononga Nuturu Chromate over Cadmium Hoahoa Whakapā Plastic
Whakaaetanga Mea Z Momo Hononga Plug Housing
Rauemi Ara -
Ngā Hua e hāngai ana
MS3475W18-32SY
MS3475W18-32SY
Kaihanga: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga: CONN PLUG 32POS INLINE SCKT
I roto i te taonga: 2113 pcs
Tikiake: MS3475W18-32SY.pdf
RFQ
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations