MS3475W16-26PZ
Hua Hua
Tau Wae: MS3475W16-26PZ
Kaihanga / Waitohu: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 26POS INLINE PIN
Ngā Rauemi: 1.MS3475W16-26PZ.pdf2.MS3475W16-26PZ.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS3475W16-26PZ
Tau Wae MS3475W16-26PZ Kaihanga TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga CONN PLUG 26POS INLINE PIN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2067 pcs Pepa Raraunga 1.MS3475W16-26PZ.pdf2.MS3475W16-26PZ.pdf
Putanga - Kua tohua - Patohia nga huanga Environment Resistant
Whakamutunga Crimp Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa Military, MIL-DTL-26482 G Series II, AFD
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa DMS3475W16-26PZ
MS3475W1626PZ
Tae Mahi -55°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 26
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga MS3475W16-26PZ
Kua whakaratohia te Taimana Nui 16-26 Ngā āhuatanga Shielded
Whakaahua nui 26 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Whakaahuatanga CONN PLUG 26POS INLINE PIN
Whakatauranga onamata 7.5A I teie nei - Max / Whakapā Bayonet Lock
Whakaaetanga Mea Z Whakaaetia te Poaka Whakaoti Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Taara Taea -
Ngā Hua e hāngai ana
MS3475W16-26PZ
MS3475W16-26PZ
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 26POS GOLD CRIMP