MS3475W16-23SW
Hua Hua
Tau Wae: MS3475W16-23SW
Kaihanga / Waitohu: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 23POS INLINE SCKT
Ngā Rauemi: 1.MS3475W16-23SW.pdf2.MS3475W16-23SW.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS3475W16-23SW
Tau Wae MS3475W16-23SW Kaihanga TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga CONN PLUG 23POS INLINE SCKT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2029 pcs Pepa Raraunga 1.MS3475W16-23SW.pdf2.MS3475W16-23SW.pdf
Putanga - Kua tohua - Patohia nga huanga Environment Resistant
Whakamutunga Crimp Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa Military, MIL-DTL-26482 G Series II, AFD
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa DMS3475W16-23SW
Tae Mahi -55°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 23
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga MS3475W16-23SW
Kua whakaratohia te Taimana Nui 16-23 Ngā āhuatanga Shielded
Whakaahua nui 23 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Whakaahuatanga CONN PLUG 23POS INLINE SCKT
Whakatauranga onamata 7.5A, 13A I teie nei - Max / Whakapā Bayonet Lock
Whakaaetanga Mea W Whakaaetia te Poaka Whakaoti Gold
Momo Hononga Plug, Female Sockets Taara Taea -
Ngā Hua e hāngai ana
MS3475W16-23SW
MS3475W16-23SW
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 23POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 1344 pcs
Tikiake: MS3475W16-23SW.pdf
RFQ
MS3475W16-23SW
MS3475W16-23SW
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: MS3475W16-23SW
I roto i te taonga: 3280 pcs
Tikiake: MS3475W16-23SW.pdf
RFQ
MS3475W16-23SX
MS3475W16-23SX
Tikiake: MS3475W16-23SX.pdf
MS3475W16-23BX
MS3475W16-23BX
Whakaahuatanga: CONN PLG HSG FMALE 23POS INLINE
Tikiake: MS3475W16-23BX.pdf
MS3475W16-23SW-LC
MS3475W16-23SW-LC