MS3471W22-55PZ-LC
TE Connectivity Deutsch Connectors
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MS3471W22-55PZ-LC
Kaihanga / Waitohu: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga hua CONN HSG RCPT INLINE 55POS PIN
Ngā Rauemi: 1.MS3471W22-55PZ-LC.pdf2.MS3471W22-55PZ-LC.pdf
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS3471W22-55PZ-LC
Tau Wae MS3471W22-55PZ-LC Kaihanga TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga CONN HSG RCPT INLINE 55POS PIN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2408 pcs Pepa Raraunga 1.MS3471W22-55PZ-LC.pdf2.MS3471W22-55PZ-LC.pdf
Wireka Wire ranei Range - AWG 20 Whakamahi Unshielded
Patohia nga huanga Environment Resistant Momo For Male Pins
Aronga Whakatika Crimp Whakamutunga Whakamutunga Circular
Rauemi Tae, Whakaoti - Kua oti te Rei Aluminum Alloy
Raupapa Military, MIL-DTL-26482 G Series II, AFD RoHS Tūnga Bulk
Pukatuka / Mating Plug Taitapa Olive Drab Ētahi Ingoa DMS3471W22-55PZ-LC
Tae Mahi -55°C ~ 175°C Tau o nga Tauranga 55
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga MS3471W22-55PZ-LC
Kua whakaratohia te Taimana Nui 22-55 Kōkuhu Rauemi -
Kei roto - Ngā āhuatanga -
Whakaahua nui 55 Position Circular Connector Receptacle Housing Free Hanging (In-Line) Whakaahuatanga CONN HSG RCPT INLINE 55POS PIN