MS27467T21B11HB-LC
TE Connectivity Deutsch Connectors
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MS27467T21B11HB-LC
Kaihanga / Waitohu: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga hua CONN HSG PLUG STRGHT 11POS PIN
Ngā Rauemi: MS27467T21B11HB-LC.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27467T21B11HB-LC
Tau Wae MS27467T21B11HB-LC Kaihanga TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga CONN HSG PLUG STRGHT 11POS PIN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1687 pcs Pepa Raraunga MS27467T21B11HB-LC.pdf
Wireka Wire ranei Range - AWG 12 Whakamahi Shielded
Patohia nga huanga Environment Resistant Momo For Male Pins
Aronga Whakatika Crimp Whakamutunga Whakamutunga Circular
Rauemi Tae, Whakaoti - Kua oti te Rei Aluminum Alloy
Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series I, DJT RoHS Tūnga Bulk
Pukatuka / Mating Plug Taitapa Olive Drab Ētahi Ingoa DMS27467T21B11HB-LC
Tae Mahi -65°C ~ 175°C Tau o nga Tauranga 11
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga MS27467T21B11HB-LC
Kua whakaratohia te Taimana Nui 21-11 Kōkuhu Rauemi Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium
Kei roto - Ngā āhuatanga Coupling Nut
Whakaahua nui 11 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Whakaahuatanga CONN HSG PLUG STRGHT 11POS PIN
I teie nei - Max / Whakapā Bayonet Lock Te whakakotahi i nga mea matai, te papa 1.641" (41.68mm)
Ko te Hononga Nuturu Chromate over Cadmium Hoahoa Whakapā Plastic
Whakaaetanga Mea B Momo Hononga Plug Housing
Rauemi Ara -
Ngā Hua e hāngai ana
MS27467T21B11H-LC
MS27467T21B11H-LC
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG MALE 11POS INLINE
I roto i te taonga: 1990 pcs
Tikiake: MS27467T21B11H-LC.pdf
RFQ
MS27467T21B11JB
MS27467T21B11JB
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 11POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 1403 pcs
Tikiake: MS27467T21B11JB.pdf
RFQ
MS27467T21B11HB
MS27467T21B11HB
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 11POS GOLD CRIMP