MPQ8632GL-10-P
MPS (Monolithic Power Systems)MPS (Monolithic Power Systems)
MPS (Monolithic Power Systems)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MPQ8632GL-10-P
Kaihanga / Waitohu: MPS (Monolithic Power Systems)
Whakaahuatanga hua IC REG BUCK ADJ 10A SYNC
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MPQ8632GL-10-P
Tau Wae MPQ8632GL-10-P Kaihanga MPS (Monolithic Power Systems)
Whakaahuatanga IC REG BUCK ADJ 10A SYNC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 36227 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 0.611V Putanga - Whakaputa (Max) 13V
Momotuhi - Input (Min) 2.5V Ngaohihi - Whakauru (Max) 18V
Topology Buck Kaiwhakahaere Tukutahi Yes
Pūrere Pūrere Whakarato 16-QFN (3x4) Raupapa -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 16-VFQFN
Momo putanga Adjustable Whirihoranga Whakaputa Positive
Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TJ) Tau o nga Hua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Mahinga Step-Down
Rautanga - Whakawhiti 200kHz ~ 1MHz Whakaahuatanga Taipitopito Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable 0.611V 1 Output 10A 16-VFQFN
Nama - Whakaputa 10A