MPQ6411GS-33
MPS (Monolithic Power Systems)MPS (Monolithic Power Systems)
MPS (Monolithic Power Systems)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MPQ6411GS-33
Kaihanga / Waitohu: MPS (Monolithic Power Systems)
Whakaahuatanga hua INDUSTRIAL GRADE, FIXED 3.3V WIN
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MPQ6411GS-33
Tau Wae MPQ6411GS-33 Kaihanga MPS (Monolithic Power Systems)
Whakaahuatanga INDUSTRIAL GRADE, FIXED 3.3V WIN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 50144 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Tae 3V Momo Watchdog Circuit
Raupapa - Tautuhi Tautuhi -
Tautuhi anō - Whakaputa -
Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TJ) Te maha o nga Taumaha Aroturuki 1