MP6411GS-33-Z
MPS (Monolithic Power Systems)MPS (Monolithic Power Systems)
MPS (Monolithic Power Systems)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MP6411GS-33-Z
Kaihanga / Waitohu: MPS (Monolithic Power Systems)
Whakaahuatanga hua FIXED 3.3V WINDOWED WATCHDOG TIM
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MP6411GS-33-Z
Tau Wae MP6411GS-33-Z Kaihanga MPS (Monolithic Power Systems)
Whakaahuatanga FIXED 3.3V WINDOWED WATCHDOG TIM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 72957 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Tae 3V Momo Watchdog Circuit
Raupapa - Tautuhi Tautuhi -
Tautuhi anō - Packaging Tape & Reel (TR)
Whakaputa - Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TJ)
Te maha o nga Taumaha Aroturuki 1 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2 (1 Year)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakaahuatanga Taipitopito Supervisor 1 Channel
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MP6500GU-P
MP6500GU-P
Kaihanga: MPS (Monolithic Power Systems)
Whakaahuatanga: 35V, 2.5A, STEPPER MOTOR DRIVER
I roto i te taonga: 49589 pcs
Tikiake:
RFQ
MP6411GS-33
MP6411GS-33
Whakaahuatanga: FIXED 3.3V WINDOWED WATCHDOG TIM