MP28300GG-Z
MPS (Monolithic Power Systems)MPS (Monolithic Power Systems)
MPS (Monolithic Power Systems)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MP28300GG-Z
Kaihanga / Waitohu: MPS (Monolithic Power Systems)
Whakaahuatanga hua ULTRA-LOW 500NA IQ, WIDE INPUT 2
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MP28300GG-Z
Tau Wae MP28300GG-Z Kaihanga MPS (Monolithic Power Systems)
He Rahinga Kei te wātea 91083 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 1.782V Putanga - Whakaputa (Max) 1.818V
Momotuhi - Input (Min) 2V Ngaohihi - Whakauru (Max) 5.5V
Topology Buck Kaiwhakahaere Tukutahi Yes
Pūrere Pūrere Whakarato 12-QFN (2x2) Raupapa -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 12-VFQFN Exposed Pad
Momo putanga Adjustable Whirihoranga Whakaputa Positive
Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TJ) Tau o nga Hua 2
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Mahinga Step-Down Rautanga - Whakawhiti 1.5MHz
Whakaahuatanga Taipitopito Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable 1.782V 2 Output 300mA 12-VFQFN Exposed Pad Nama - Whakaputa 300mA