MP28200GG-Z
MPS (Monolithic Power Systems)MPS (Monolithic Power Systems)
MPS (Monolithic Power Systems)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MP28200GG-Z
Kaihanga / Waitohu: MPS (Monolithic Power Systems)
Whakaahuatanga hua ULTRA-LOW 500NA IQ, HIGH EFFICIE
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MP28200GG-Z
Tau Wae MP28200GG-Z Kaihanga MPS (Monolithic Power Systems)
He Rahinga Kei te wātea 119507 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 0.8V Putanga - Whakaputa (Max) 3.3V
Momotuhi - Input (Min) 2V Ngaohihi - Whakauru (Max) 5.5V
Topology Buck Kaiwhakahaere Tukutahi Yes
Pūrere Pūrere Whakarato 12-QFN (2x2) Raupapa -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 12-VFQFN
Momo putanga Adjustable Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa 1589-1622-2
MP28200GG-Z-ND
Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TJ)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Mahinga Step-Down
Rautanga - Whakawhiti 1.5MHz Whakaahuatanga Taipitopito Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable 0.8V 1 Output 200mA 12-VFQFN
Nama - Whakaputa 200mA