MP200DS-LF-Z
MPS (Monolithic Power Systems)MPS (Monolithic Power Systems)
MP200DS-LF-Z Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MP200DS-LF-Z
Kaihanga / Waitohu: MPS (Monolithic Power Systems)
Whakaahuatanga hua IC BATT MGMT
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MP200DS-LF-Z
Tau Wae MP200DS-LF-Z Kaihanga MPS (Monolithic Power Systems)
Whakaahuatanga IC BATT MGMT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 100395 pcs Pepa Raraunga
Raupapa * Packaging Tape & Reel (TR)
Ētahi Ingoa 1589-1064-2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2 (1 Year)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito Battery IC
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MP200DS-LF
MP200DS-LF
Kaihanga: MPS (Monolithic Power Systems)
Whakaahuatanga: IC BATT MGMT
I roto i te taonga: 60944 pcs
Tikiake:
RFQ
MP200R0
MP200R0
Kaihanga: Vishay Precision Group
Whakaahuatanga: MP200R0 0.05% BULK
I roto i te taonga: 11199 pcs
Tikiake: MP200R0.pdf
RFQ
MP200PS
MP200PS
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: 3M(TM) PRECISE(TM) MOUSE PAD WIT
Tikiake:
MP200PS2
MP200PS2
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: 3M(TM) PRECISE(TM) MOUSE PAD MP2
MP200B-E
MP200B-E
Kaihanga: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga: CRYSTAL 20.0000MHZ 18PF T/H
Tikiake: MP200B-E.pdf
MP2012DQ-LF-Z
MP2012DQ-LF-Z
Whakaahuatanga: IC REG BUCK ADJ 1.5A SYNC
MP200A
MP200A
Whakaahuatanga: CRYSTAL 20.0000MHZ 20PF T/H
Tikiake: MP200A.pdf
MP200A-E
MP200A-E
Tikiake: MP200A-E.pdf
MP2012DQ-LF-P
MP2012DQ-LF-P
MP200B
MP200B
Tikiake: MP200B.pdf
MP2009EE-4.0-LF-Z
MP2009EE-4.0-LF-Z
Whakaahuatanga: IC REG LINEAR 4V 120MA SC70-5
MP200R0L
MP200R0L
Whakaahuatanga: MP200R0L 0.05% REELED
Tikiake: MP200R0L.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel