MP020A-5GS-Z
MPS (Monolithic Power Systems)MPS (Monolithic Power Systems)
MPS (Monolithic Power Systems)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MP020A-5GS-Z
Kaihanga / Waitohu: MPS (Monolithic Power Systems)
Whakaahuatanga hua OFFLINE PRIMARY-SIDE REGULATOR W
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MP020A-5GS-Z
Tau Wae MP020A-5GS-Z Kaihanga MPS (Monolithic Power Systems)
Whakaahuatanga OFFLINE PRIMARY-SIDE REGULATOR W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 127536 pcs Pepa Raraunga
Raupapa * Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2 (1 Year)
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakaahuatanga Taipitopito Converter Offline Topology
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MP023GS
MP023GS
Kaihanga: MPS (Monolithic Power Systems)
Whakaahuatanga: PRIMARY-SIDE CC/CV CONTROLLER
I roto i te taonga: 162228 pcs
Tikiake:
RFQ
MP020S
MP020S
Kaihanga: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga: CRYSTAL 2.0000MHZ 20PF T/H
I roto i te taonga: 91747 pcs
Tikiake: MP020S.pdf
RFQ
MP020A
MP020A
Whakaahuatanga: CRYSTAL 2.0000MHZ SERIES T/H
Tikiake: MP020A.pdf
MP020B
MP020B
Whakaahuatanga: CRYSTAL 2.0000MHZ 18PF T/H
Tikiake: MP020B.pdf
MP018S
MP018S
Whakaahuatanga: CRYSTAL 1.8432MHZ 13PF T/H