HF900GS-Z
MPS (Monolithic Power Systems)MPS (Monolithic Power Systems)
HF900GS-Z Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HF900GS-Z
Kaihanga / Waitohu: MPS (Monolithic Power Systems)
Whakaahuatanga hua PEAK CURRENT CONTROL FLYBACK CON
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HF900GS-Z
Tau Wae HF900GS-Z Kaihanga MPS (Monolithic Power Systems)
He Rahinga Kei te wātea 69327 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 10.1 V ~ 24.5 V Tuhinga o mua - Breakdown 900V
Topology Flyback Pūrere Pūrere Whakarato 14-SOIC-11
Raupapa - Mana (Watts) 1.45W
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width), 11 Leads
Whakamotu whakaputa Isolated Ētahi Ingoa 1589-1507-2
HF900GS-Z-ND
Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2 (1 Year) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakawhiti Whaiaro (s) No
Rautanga - Whakawhiti 300kHz Tiaki Whakamutunga Over Temperature, Over Voltage, Short Circuit