BRX1-2450-SM
MPD (Memory Protection Devices)MPD (Memory Protection Devices)
BRX1-2450-SM Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BRX1-2450-SM
Kaihanga / Waitohu: MPD (Memory Protection Devices)
Whakaahuatanga hua BATTERY HOLDER COIN CELL
Ngā Rauemi: 1.BRX1-2450-SM.pdf2.BRX1-2450-SM.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
250 pcs
500 pcs
1250 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BRX1-2450-SM
Tau Wae BRX1-2450-SM Kaihanga MPD (Memory Protection Devices)
He Rahinga Kei te wātea 132326 pcs Pepa Raraunga 1.BRX1-2450-SM.pdf2.BRX1-2450-SM.pdf
Kāhua Whakamutunga SMD (SMT) Tab Kāhua Retainer
Raupapa Gliders Ētahi Ingoa BRX1-2450-SM-ND
BRX1-2450-SM-TR
Tae Mahi - Tau o nga Pūtau 1
Momo Tae PCB, Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei i runga i te Poari 0.232" (5.90mm) Pato Batiri, Mahinga Coin Cell, Retainer
Pūhiko Battery 2450 Rahi Pūtau Battery Coin, 24.5mm
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
BRX1-2477-SM
BRX1-2477-SM
Kaihanga: MPD (Memory Protection Devices)
Whakaahuatanga: BATTERY RETAINER COIN 24.5MM SMD
I roto i te taonga: 124368 pcs
Tikiake: BRX1-2477-SM.pdf
RFQ
BRX44
BRX44
Kaihanga: Central Semiconductor
Whakaahuatanga: SCR 30V 500MA TO92
I roto i te taonga: 5220 pcs
Tikiake: BRX44.pdf
RFQ
BRX45
BRX45
Whakaahuatanga: SCR 60V 500MA TO92
Tikiake: BRX45.pdf
BHX1-LR44-SM
BHX1-LR44-SM
Whakaahuatanga: HOLDER BATT FOR LR44 COIN SMD
Tikiake: BHX1-LR44-SM.pdf
BRX46
BRX46
Whakaahuatanga: SCR 100V 500MA TO92
Tikiake: BRX46.pdf
BRX47
BRX47
Whakaahuatanga: SCR 200V 500MA TO92