BH800S-ABS-BULK
MPD (Memory Protection Devices)MPD (Memory Protection Devices)
BH800S-ABS-BULK Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BH800S-ABS-BULK
Kaihanga / Waitohu: MPD (Memory Protection Devices)
Whakaahuatanga hua HOLDER COIN CELL 2-20MM CELLS
Ngā Rauemi: 1.BH800S-ABS-BULK.pdf2.BH800S-ABS-BULK.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BH800S-ABS-BULK
Tau Wae BH800S-ABS-BULK Kaihanga MPD (Memory Protection Devices)
He Rahinga Kei te wātea 4145 pcs Pepa Raraunga 1.BH800S-ABS-BULK.pdf2.BH800S-ABS-BULK.pdf
Kāhua Whakamutunga PC Pin Kāhua Holder (Open)
Raupapa - Ētahi Ingoa Q1314025
Tae Mahi - Tau o nga Pūtau 2
Momo Tae PCB, Through Hole Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei i runga i te Poari - Pato Batiri, Mahinga Coin Cell, Holder
Pūhiko Battery 2025, 2032 Rahi Pūtau Battery Coin, 20.0mm
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
BH44AASF
BH44AASF
Kaihanga: MPD (Memory Protection Devices)
Whakaahuatanga: HOLDER 4 AA CELL W/9V SNAP FAST
I roto i te taonga: 64023 pcs
Tikiake: BH44AASF.pdf
RFQ
BK-6049
BK-6049
Whakaahuatanga: HOLDER 8AA CELL W/COVER & SWITCH
I roto i te taonga: 23540 pcs
Tikiake: BK-6049.pdf
RFQ
597
Kaihanga: Keystone Electronics Corp.
Whakaahuatanga: CONTACT BATTERY AAA SNAP-IN
Tikiake: 597.pdf
2485
Whakaahuatanga: HOLDER BATT 1/2AA PLASTIC PC
Tikiake: 2485.pdf
BH26AAW
BH26AAW
Whakaahuatanga: HOLDER BATT 6-AA CELLS WIRE LDS
Tikiake: BH26AAW.pdf
181
Whakaahuatanga: DUAL SPRING CONTACT FOR 'AAA'
Tikiake: 181.pdf
2224
Whakaahuatanga: HOLDER BATTERY 1CELL C ALUM
Tikiake: 2224.pdf
HH-3449
HH-3449
Kaihanga: Bud Industries, Inc.
Whakaahuatanga: BATTERY CLIP VINYL 9V W/LEADS 6"
Tikiake: HH-3449.pdf
Kaihanga: Seeed
Whakaahuatanga: 4XAA BATTERY HOLDER
Tikiake:
BH3000
BH3000
Whakaahuatanga: HOLDER COIN CELL FOR 30MM CELL
Tikiake: BH3000.pdf
52
Whakaahuatanga: BATTERY CLIP-THM A/AA SNAP-IN PC
Tikiake: 52.pdf
BH800S
BH800S
Whakaahuatanga: HOLDER COIN CELL 2-20MM CELLS
Tikiake: BH800S.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel