MMBZ5248B-HE3-18
Vishay Semiconductor Diodes Division
MMBZ5248B-HE3-18 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MMBZ5248B-HE3-18
Kaihanga / Waitohu: Vishay Semiconductor Diodes Division
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 18V 225MW SOT23-3
Ngā Rauemi: MMBZ5248B-HE3-18.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MMBZ5248B-HE3-18
Tau Wae MMBZ5248B-HE3-18 Kaihanga Vishay Semiconductor Diodes Division
Whakaahuatanga DIODE ZENER 18V 225MW SOT23-3 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2472054 pcs Pepa Raraunga MMBZ5248B-HE3-18.pdf
Putanga - Whakamotu 21 Ohm Tuhinga o mua - Breakdown SOT-23-3
Raupapa Automotive, AEC-Q101 RoHS Tūnga Tape & Reel (TR)
Mana - Max 225mW Ko te poari TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Tae Mahi -55°C ~ 150°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Waehanga Kaihanga MMBZ5248B-HE3-18 Tae (Max) (Zzt) 18V
Whakaahua nui Zener Diode 225mW ±5% Surface Mount SOT-23-3 ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±5%
Te Whirihoranga Diode 100nA @ 14V Whakaahuatanga DIODE ZENER 18V 225MW SOT23-3