PLA30GD5
MG ChemicalsMG Chemicals
PLA30GD5 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PLA30GD5
Kaihanga / Waitohu: MG Chemicals
Whakaahuatanga hua PREM 3D FLMNT GLOW GN
Ngā Rauemi: 1.PLA30GD5.pdf2.PLA30GD5.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PLA30GD5
Tau Wae PLA30GD5 Kaihanga MG Chemicals
He Rahinga Kei te wātea 5817 pcs Pepa Raraunga 1.PLA30GD5.pdf2.PLA30GD5.pdf
Raupapa * Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito 3D Printing Filament
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PLA30GO5
PLA30GO5
Kaihanga: MG Chemicals
Whakaahuatanga: PREM 3D FLMNT GOLD
I roto i te taonga: 5820 pcs
Tikiake: PLA30GO5.pdf
RFQ
PLA30GR25
PLA30GR25
Kaihanga: MG Chemicals
Whakaahuatanga: PREM 3D FLMNT GREEN
I roto i te taonga: 4935 pcs
Tikiake: PLA30GR25.pdf
RFQ
PLA30GR1
PLA30GR1
Whakaahuatanga: FILAMENT GREEN PLA 0.112" 1KG
Tikiake: PLA30GR1.pdf
PLA30F-24
PLA30F-24
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 24V 30W