MXR7900CF-B
MEMSICMEMSIC
MXR7900CF-B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MXR7900CF-B
Kaihanga / Waitohu: MEMSIC
Whakaahuatanga hua BOARD EVAL FOR MXR7900CF
Ngā Rauemi: 1.MXR7900CF-B.pdf2.MXR7900CF-B.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MXR7900CF-B
Tau Wae MXR7900CF-B Kaihanga MEMSIC
He Rahinga Kei te wātea 6594 pcs Pepa Raraunga 1.MXR7900CF-B.pdf2.MXR7900CF-B.pdf
Tuhinga o mua 4.5 V ~ 5.25 V Whakamahia IC / Wahanga MXR7900CF
Tuhinga kua Whakaratohia Board(s) Raupapa -
Momo Pato Accelerometer, 2 Axis Whakaaroaro 900mV/g