MXR6500MP-B
MEMSICMEMSIC
MXR6500MP-B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MXR6500MP-B
Kaihanga / Waitohu: MEMSIC
Whakaahuatanga hua BOARD EVAL FOR MXR6500MP
Ngā Rauemi: 1.MXR6500MP-B.pdf2.MXR6500MP-B.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MXR6500MP-B
Tau Wae MXR6500MP-B Kaihanga MEMSIC
He Rahinga Kei te wātea 6972 pcs Pepa Raraunga 1.MXR6500MP-B.pdf2.MXR6500MP-B.pdf
Tuhinga o mua 2.7 V ~ 5.25 V Whakamahia IC / Wahanga MXR6500MP
Tuhinga kua Whakaratohia Board(s) Raupapa -
Momo Pato Accelerometer, 2 Axis Whakaaroaro 500mV/g