SUS01L-15
MEAN WELLMEAN WELL
SUS01L-15 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SUS01L-15
Kaihanga / Waitohu: MEAN WELL
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 15V 1W
Ngā Rauemi: SUS01L-15.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SUS01L-15
Tau Wae SUS01L-15 Kaihanga MEAN WELL
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 15V 1W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 22338 pcs Pepa Raraunga SUS01L-15.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 15V
Putanga - Whakamotu 1000V Momotuhi - Input (Min) 4.5V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 5.5V Momo Isolated Module
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.89" L x 0.39" W x 0.35" H (22.6mm x 9.9mm x 8.9mm)
Raupapa SUS01 Mana (Watts) 1W
Packaging - Paa / Case 16-DIP Module, 8 Leads
Ētahi Ingoa 1866-4893
SUS01L-15-ND
Tae Mahi -25°C ~ 71°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga OCP, SCP
He pai 79% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 67mA 4.5V - 5.5V Input
Nama - Whakaputa (Max) 67mA Nga tono ITE (Commercial)