SPU01L-15
MEAN WELLMEAN WELL
SPU01L-15 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SPU01L-15
Kaihanga / Waitohu: MEAN WELL
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 15V 1W
Ngā Rauemi: SPU01L-15.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SPU01L-15
Tau Wae SPU01L-15 Kaihanga MEAN WELL
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 15V 1W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 32763 pcs Pepa Raraunga SPU01L-15.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 15V
Putanga - Whakamotu 1500V Momotuhi - Input (Min) 4.5V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 5.5V Momo Isolated Module
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.77" L x 0.24" W x 0.40" H (19.5mm x 6.1mm x 10.2mm)
Raupapa SPU01 Mana (Watts) 1W
Packaging - Paa / Case 6-SIP Module, 5 Leads
Ētahi Ingoa 1866-4837
SPU01L-15-ND
Tae Mahi -40°C ~ 90°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga SCP
He pai 79% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 67mA 4.5V - 5.5V Input
Nama - Whakaputa (Max) 67mA Nga tono ITE (Commercial)