SPR01O-15
MEAN WELLMEAN WELL
SPR01O-15 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SPR01O-15
Kaihanga / Waitohu: MEAN WELL
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 15V 1W
Ngā Rauemi: SPR01O-15.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SPR01O-15
Tau Wae SPR01O-15 Kaihanga MEAN WELL
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 15V 1W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 20689 pcs Pepa Raraunga SPR01O-15.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 15V
Putanga - Whakamotu 1000V Momotuhi - Input (Min) 43.2V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 52.8V Momo Isolated Module
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.77" L x 0.28" W x 0.40" H (19.6mm x 7.1mm x 10.1mm)
Raupapa SPR01 Mana (Watts) 1W
Packaging - Paa / Case 6-SIP Module, 4 Leads
Ētahi Ingoa 1866-4834
SPR01O-15-ND
Tae Mahi -25°C ~ 71°C (With Derating)
He pai 58% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 67mA 43.2V - 52.8V Input
Nama - Whakaputa (Max) 67mA Ngā Āhuatanga Mana -