SPR01M-12
MEAN WELLMEAN WELL
SPR01M-12 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SPR01M-12
Kaihanga / Waitohu: MEAN WELL
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 12V 1W
Ngā Rauemi: SPR01M-12.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SPR01M-12
Tau Wae SPR01M-12 Kaihanga MEAN WELL
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 12V 1W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 18156 pcs Pepa Raraunga SPR01M-12.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 12V
Putanga - Whakamotu 1000V Momotuhi - Input (Min) 10.8V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 13.2V Momo Isolated Module
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.77" L x 0.28" W x 0.40" H (19.6mm x 7.1mm x 10.1mm)
Raupapa SPR01 Mana (Watts) 1W
Packaging - Paa / Case 6-SIP Module, 4 Leads
Ētahi Ingoa 1866-4825
SPR01M-12-ND
Tae Mahi -25°C ~ 71°C (With Derating)
He pai 60% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 84mA 10.8V - 13.2V Input
Nama - Whakaputa (Max) 84mA Ngā Āhuatanga Mana -